Пересумко Надія Олегівна

Кесарів розтин. Метод оперативного розродження, при якому народження дитини відбувається через розріз передньої черевної стінки та матки.

Кроводачі
Вік 29 років
Необхідно
Будь-яка
Цільна кров
Де здати кров? Запорізький обласний центр служби крові
Запоріжжя, вул. Леоніда Жаботинського, 32
Місце лікування
Обласний перинатальний центр
Допомогти
Пересумко Надія Олегівна

Історія реципієнта

Надія народила дитинку шляхом кесарського розтину. Жінка втратила багато крові.

Наді терміново потрібні донори. Можна здавати кров будь-якої групи.

Надія, породілля: "Дуже потрібні донори. Допоможіть, будь ласка"

Додано: 15 днів назад. Остання зміна: 15 днів назад.

Відповіді на часті запитання

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.
Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.
Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.
Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.
Слідкуйте за нами у соціальних мережах