Підгурський Олег Васильович

Гострий лімфобластний лейкоз. Онкологічне захворювання крові, гостра форма лейкозу (лейкемії), рак білих кров'яних клітин, що характеризується проліферацією і накопиченням ракових, незрілих білих кров'яних тілець, відомих як лімфобласти.

Кроводачі
Вік 31 рік
Необхідно
Друга позитивна, A(II)Rh(+)
Тромбоцитна маса
Де здати кров? Київський міський центр крові
Київ, вул. Максима Берлинського, 12
Місце лікування
Київська міська клінічна лікарня № 9, перше гематологічне відділення
Допомогти
Підгурський Олег Васильович

Історія реципієнта

Через біль у суглобах Олег звернувся до лікарів. Чоловіку довго не могли поставити діагноз, а стан погіршувався швидко, він вже не міг ходити.

Олегові провели пересадку кісткового мозку. Після процедури необхідно робити переливання тромбоцитної маси.

Терміново потрібні донори для здачі тромбоцитної маси з 2+ групою крові.

Олег: "Півроку мені не могли поставити точний діагноз. Зараз триває лікування, після хіміотерапії критично падають показники крові.".

Додано: 3 місяців назад. Остання зміна: 11 днів назад.

Відповіді на часті запитання

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.
Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.
Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.
Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.
Підтримати ДонорUA

Стань другом ДонорUA

Підтримай популяризацію безоплатного та добровільного донорства крові в Україні

Допомогти