Пилипенко Валерія Валеріївна

Кесарів розтин. Метод оперативного розродження, при якому народження дитини відбувається через розріз передньої черевної стінки та матки.

Кроводачі
Вік 42 роки
Необхідно
Перша негативна, O(I)Rh(-)
Цільна кров
Центр крові Одеська обласна станція переливання крові
Одеса, пров. Бісквітний, 2
Одеський пологовий будинок №5
Допомогти
Пилипенко Валерія Валеріївна

Через повне передлежання плаценти, наявності двох рубців на матці Валерії планують провести кесарів розтин. Для проведення операції потрібно 2 донори з 1- групою крові. Спочатку донори повинні здати аналіз на сумісність у пологовому будинку №5, а потім десь орієнтовно через тиждень сама процедура здачі крові.

Обов'язково зв'яжіться з координатором Одеси за телефоном: 0975250077, який буде супроводжувати та розповість усі деталі.

Додано: 9 днів назад. Остання зміна: 2 днів назад.
Підпишись на наш канал в Telegram! В каналі ми будемо публікувати цікаві факти, дописи, анонси, що пов'язані з донорством крові, сучасними трендами в медицині та інші інсайти.

Хочу здати кров. Що далі?

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.

Я не бачу контактні дані реципієнта

Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.

Чи можу здати кров реципієнту без реєстрації?

Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.

У мене інша група крові. Що робити?

Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.