Подвірна Дарія Петрівна

Атеросклеротичний кардіосклероз. Форма ІХС, яка супроводжує стенозуючий атеросклероз коронарних артерій.

Кроводачі
Вік 70 років
Необхідно
Будь-яка
Цільна кров
Де здати кров? Львівський обласний центр служби крові
Львів, вул. Пекарська, 65
Місце лікування
5 клінічна лікарня м. Львова, відділення гематології
Допомогти
Подвірна Дарія Петрівна

Історія реципієнта

З початку березня Дарія відчувала сильну слабкість, знесилення. Через карантин жінка не могла отримати належного обстеження та лікарської допомоги.

Зараз Дарії вже зробили кілька переливань крові, але для стабілізації стану та щоб розпочати лікування їй життєво необхідна допомога донорів.

Для Дарії можна здати кров будь-якої групи та резус-фактору. Талончик на ім'я реципієнтки прохання залишати у центрі крові, щоб родичі могли його забрати.

Тарас, син: "Потрібне термінове вливання крові! Виявили ряд хвороб і паралельно проводять аналізи, оскільки не можуть встановити остаточний діагноз. Серед вже виявлених: анемія, атеросклерозна хвороба серця з гіпертензією, лейкоз. Пацієнтка в дуже важкому стані."

Додано: 16 днів назад. Остання зміна: 5 днів назад.

Відповіді на часті запитання

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.
Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.
Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.
Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.
Слідкуйте за нами у соціальних мережах