Погосян Людміла Миколаївна

Комбінована аортальна вада серця

Кроводачі
Вік: 50 років
Потрібні донори:
Будь-яка
Цільна кров
Центр крові: Київський міський центр серця
Київ, вул. Братиславська, 5а
Київська область

Людмилі потрібна термінова операція по заміні клапанів сердця. Для компенсації інтраопераційних втрат крові необхідний препарат крові - еритроцитарна маса.

Вади серця — стійкі патологічні зміни в будові серця і судин, що від нього відходять. Розрізняють вроджені і набуті вади серця. Вроджені — наслідок аномального формування серця і великих судин у перші 3—8 тижнів внутрішньоутробного розвитку плоду, якому сприяла шкідлива дія деяких зовнішніх факторів, захворювання матері, природжена спадковість. Деякі вади серця виникають у перші 2—3 місяці життя людини в результаті порушення перебудови механізму кровообігу плоду на самостійний.

Додано: 6 днів назад. Остання зміна: 6 днів назад

Я готовий здати кров реципієнту, що далі?

 1. Зареєструйтесь на сайті ДонорUA в ролі донора крові (якщо ви цього ще не зробили). Переконайтесь, що ваша група крові та резус підходять обраному реципієнту.
 2. В персональному кабінеті заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. Як це зробити, читайте тут.
 3. Ознайомтесь з графіком роботи центра крові, в якому потрібно здати кров для реципієнта.
 4. Здайте кров та візьміть довідку в центрі крові про здійснену кроводачу.
 5. В своєму персональному кабінеті зробіть відмітку, що ви здали кров.
 6. Якщо ви хочете взяти участь в бонусній програмі та отримувати подарунки від наших партнерів, прикріпіть довідку до вашої кроводачі в персональному кабінеті та відправте її на затвердження. Після того, як кроводача буде підтверджена (зазвичай протягом 2-3 днів), ви отримаєте бонусні бали, які можна буде обміняти на ті чи інші подарунки від наших партнерів. З деталями можна ознайомитись тут і тут.
 7. Є питання чи проблеми? Пишіть на електронну адресу .

Як мені зв'язатись з реципієнтом чи його представником?

На жаль, ми зіштовхнулись з випадками шахрайства зі сторони недобросовісних громадян і тому приховали контактні дані реципієнтів задля уникнення прикрих інцидентів. Якщо вам потрібно уточнити ті чи інші деталі, будь ласка, дзвоніть на телефон гарячої лінії +38 (067) 208-03-03 або пишіть на електронну адресу .


Останні новини

 • 17 червня 2017 р. 18:06
  Всесвітній день донора крові 2017: як це було
  Щороку 14 червня країни всього світу відзначають Всесвітній день донора крові. Ця подія - це привернення уваги громадськості до питання про потреби людства в безпечній крові та її компонентах або преп...
 • 7 червня 2017 р. 7:32
  Сертифікат на гру від мережі ескейп-румів Мишоловка
  Бонусна програма ДонорUA набирає обретів і щиро запрошує - відвідати та насолодитись захоплюючими іграми від мережі ескейп-румів Мишоловка. Донори, котрі зареєстровані в системі ДонорUA в персональном...
 • 6 червня 2017 р. 21:22
  Інформація про роботу служби крові стає доступнішою
  З офіційним моніторингом обсягів заготівель, кількості донорів та залишків компонентів крові та витратних матеріалів можна ознайомитись у спеціальній рубриці на сайті МОЗ України. МОЗ України впровадж...

Коментарі

Бажаєте допомогти?

Для того, щоб дізнатись, як допомогти проекту, перейдіть на цю сторінку.

Фейсбук

2014-2017 © Асоціація молодих донорів України
Udonors – the most intelligent system for recruiting blood donors.