Попадянець Сергій Володимирович

Мієлофіброз. Є поєднанням двох різних, але пов'язаних між собою патогенетичних процесів. Клональна мієлопроліферація розвивається на тлі запальних процесів і змін в головному мозку. Відноситься до хронічних захворювань з прогресуючим перебігом. У крові з'являються неповноцінні лейкоцити і еритроцити. Фактично, утворюється дефіцит стовбурових клітин, який призводить до заміни кісткового мозку нефункціональною волокнистою тканиною. В результаті знижується генерація червоних кров'яних клітин.

Кроводачі
Вік 64 роки
Необхідно
Друга негативна, A(II)Rh(-)
Тромбоцитна маса
Центр крові Комунальне неприбуткове підприємство: Київський міський центр крові
Київ, вул. Максима Берлинського, 12
Київська міська клінічна лікарня №12, терапевтичне відділення
Допомогти
Попадянець Сергій Володимирович

Сергій Володимирович уже 10 днів перебуває в лікарні. Чоловік у дуже важкому стані. На фоні основної хвороби є запалення легень, що ускладнює лікування.

Терміново, потрібні донори з 2- групою крові для здачі тромбоцитів.

Алла, жінка: "Мой муж сейчас находится в больнице с двусторонней пневмонией, которая усугубляется основным заболеванием - миелофиброз. Показатели крови низкие, гемоглобин 70, тромбоциты 33 - поэтому кровотечение из носа, слабость".

Додано: 22 днів назад. Остання зміна: 7 днів назад.
Підпишись на наш канал в Telegram! В каналі ми будемо публікувати цікаві факти, дописи, анонси, що пов'язані з донорством крові, сучасними трендами в медицині та інші інсайти.

Хочу здати кров. Що далі?

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.

Я не бачу контактні дані реципієнта

Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.

Чи можу здати кров реципієнту без реєстрації?

Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.

У мене інша група крові. Що робити?

Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.