Поштаренко Андрій Олександрович

Панкреонекроз. Ускладнення такого важкого захворювання, як гострий панкреатит (запалення підшлункової залози). Як правило, смертність при панкреонекроз підшлункової залози становить 40-70%, і це тільки за умови, що пацієнтів починають лікувати своєчасно.

Кроводачі
Вік 33 роки
Необхідно
Друга негативна, A(II)Rh(-)
Плазма
Цільна кров
Центр крові Комунальне неприбуткове підприємство: Київський міський центр крові
Київ, вул. Максима Берлинського, 12
Київська міська клінічна лікарня №10, реанімація
Допомогти
Поштаренко Андрій Олександрович

Андрію сьогодні проводять уже п'яту операцію. У чоловіка панкреонекроз з ускладненнями, непрохідність кишківника, кровотечі.

Терміново потрібні донори з 2- для здачі еритроцитної маси та плазми.

Світлана, тітка: "Андрій потрапив до лікарні на машині швидкої допомоги. Тоді він пролікувався два тижні, стан покращився і його перевели до столиці".

Також можна здавати і в підрозділі центру крові за адресою: вул. Пимоненка, 8

Додано: 7 днів назад. Остання зміна: 7 днів назад.

Подобається те, що ми робимо?

Стань другом і меценатом проекту ДонорUA. Це дозволить нам створювати більше корисного контенту, проводити більше донорських акцій та, як наслідок, допомогати більшій кількості людей.

Підпишись на наш канал в Telegram! В каналі ми будемо публікувати цікаві факти, дописи, анонси, що пов'язані з донорством крові, сучасними трендами в медицині та інші інсайти.

Хочу здати кров. Що далі?

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.

Я не бачу контактні дані реципієнта

Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.

Чи можу здати кров реципієнту без реєстрації?

Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.

У мене інша група крові. Що робити?

Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.