Рукомеда Ольга Володимирівна

Мієлодиспластичний синдром. Неопластичні захворювання системи кровотворення, що характеризуються цитопенією периферичної крові, дисплазією в ≥1-му ряду кровотворення, неефективним гемопоезом та частою трансформацією в гострі мієлоїдні лейкози.

Кроводачі
Вік 41 рік
Необхідно
Четверта негативна, AB(IV)Rh(-)
Тромбоцитна маса
Де здати кров? Київський міський центр крові
Київ, вул. Максима Берлинського, 12
Місце лікування
КМКЛ #9
Допомогти
Рукомеда  Ольга  Володимирівна

Історія реципієнта

Ольга тривалий час лікується. Зараз у жінки почалися ускладнення - з'явилися симптоми анемії: тахикардія 120-150 пульс та задуха при фізичному навантаженні, головокружіння, слабкість, швидка втомлюваність.

Олі терміново потрібні донори тромбоцитів з рідкісною 4 мінус групою крові.

Дмитро, чоловік: "В 2018 лимфома Ходжкина + лучевая терапия. В 2019-2020 рецидив: 3 курса химии + высокодозная химия и аутотрансплантация. В 2021 миелодиспластический синдром (тромбоцитопения 4 ст и анеми 4 ст). Спасибо!"

Додано: 10 днів назад. Остання зміна: 10 днів назад.

Відповіді на часті запитання

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.
Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.
Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.
Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.
Слідкуйте за нами у соціальних мережах