Шандренко Сергій Григорович

Тромбоцитопенія. Зниження кількості тромбоцитів нижче 150×109/л, що супроводжується підвищеною кровоточивістю та проблемами із зупинкою кровотечі, симптом багатьох хвороб.

Кроводачі
Вік 53 роки
Необхідно
Друга позитивна, A(II)Rh(+)
Цільна кров
Центр крові Комунальне неприбуткове підприємство: Київський міський центр крові
Київ, вул. Максима Берлинського, 12
Київська міська лікарня №3, терапевтичне відділення
Допомогти
Шандренко Сергій Григорович

Протягом шести місяців Сергій бореться із важкою хворобою - рак головного мозку. Чоловіку провели операцію, далі опромінення та 9 курсів хіміотерапії. Зараз у Сергія дуже низькі показники крові. Терміново потрібні донори адже у чоловіка виникають кровотечі, які ускладнюють лікування.

Також можливо здавати в Філії Київського міського центру крові за адресою: вул. Пимоненка, 8, з 8 до 12 год.

Додано: 4 місяців назад. Остання зміна: 7 днів назад.

Подобається, що ми робимо? Хочеш підтримати ДонорUA? Перейди за цим посиланням, та стань другом і меценатом проекту:

Become a patron

Підпишись на наш канал в Telegram! В каналі ми будемо публікувати цікаві факти, дописи, анонси, що пов'язані з донорством крові, сучасними трендами в медицині та інші інсайти.

Хочу здати кров. Що далі?

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.

Я не бачу контактні дані реципієнта

Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.

Чи можу здати кров реципієнту без реєстрації?

Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.

У мене інша група крові. Що робити?

Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.