Шилов Дмитро Андрійович

Лімфома. Тип злоякісних пухлин, що виникають з лімфоцитів. Хвороба може уражати не тільки лімфовузли, а й інші органи, включаючи кістковий мозок.Лімфоми входять до широкого класу захворювань — гематологічних новоутворень.

Кроводачі
Вік 11 років
Необхідно
Третя позитивна, B(III)Rh(+)
Тромбоцитна маса
Цільна кров
Де здати кров? Центр служби крові Національної дитячої спеціалізованої лікарні ОХМАТДИТ МОЗ України
Київ, вул. В. Чорновола, 28/1, новий корпус, Сектор Б, Центр служби крові
Місце лікування
ОХМАТДИТ, Відділення інтенсивної хіміотерапії
Допомогти
Шилов  Дмитро  Андрійович

Історія реципієнта

Діма лікується в ОХМАТДИТі протягом місяця. Хлопчика у дуже важкому стані перевели з Вінниці, де йому не могли допомогти. Зараз Діма починає новий блок хіміотерапії.

Дмитрові терміново потрібні донори з 3+ групою крові на тромбоцитну масу та цільну кров. Аналізи падають до критичних позначок, тромбоцити і цільну кров переливають щоденно. Хлопчик розпочав новий блок хіміотерапії.

Ольга, мама: "Дитина у дуже важкому стані, тромбоцити у нього критично низькі і постійно понижаються, і гемоглобін також дуже низький, рецидив лімфоми (4 стадія). Вже місяць ми навіть не можемо розпочати повноцінне лікування, оскільки не стабілізуються аналізи. Знайомих у Києві в нас немає. Допомогти з кров'ю нам нікому"

Просимо донорів звернути увагу!

  • Якщо ви здаєте тромбоцити в ОХМАТДИТі регулярно – просимо вас зателефонувати за номером 063 497 26 86 (рекрутер центру служби крові ОХМАТДИТу) і узгодити час та дату донації.

  • Якщо ви плануєте здавати тромбоцити вперше, то спочатку вам потрібно пройти обстеження. У разі, коли результати ваших аналізів підходять для здачі тромбоцитів – вас запросять на здачу в узгоджений з вами час.

Додано: 3 місяців назад. Остання зміна: 3 днів назад.

Відповіді на часті запитання

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.
Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.
Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.
Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.
Слідкуйте за нами у соціальних мережах