Шишкіна Тетяна Юріївна

Гострий лімфобластний лейкоз. Онкологічне захворювання крові, гостра форма лейкозу (лейкемії), рак білих кров'яних клітин, що характеризується проліферацією і накопиченням ракових, незрілих білих кров'яних тілець, відомих як лімфобласти.

Кроводачі
Вік 26 років
Необхідно
Друга позитивна, A(II)Rh(+)
Тромбоцитна маса
Де здати кров? Комунальне підприємство Дніпровська обласна станція переливання крові
Дніпро, пр. Б. Хмельницького, 17
Місце лікування
Міська багатопрофільна клінічна лікарня 4, гематологічне відділення
Допомогти
Шишкіна Тетяна Юріївна

Історія реципієнта

Тетяна 18 червня дізналась про свій діагноз - рак крові. Зараз лікарі стабілізують її стан і розпочинають перший блок хіміотерапії.

Оскільки, внаслідок хіміотерапії падають показники тромбоцитів, потрібні донори тромбоцитної маси з 2+ групою крові.

Впродовж двох тижнів Тетяну турбував біль у спині та суглобах, була загальна слабкість та погане самопочуття. Дівчина працює лікарем-фтизіатром у Павлограді. Після обстеження у рідному місті її направили для подальшого лікування у Дніпро.

Едуард, друг: "Зараз лікарі стабілізують стан Тані, і вже в понеділок розпочався перший курс хіміотерапії."

Додано: 24 днів назад. Остання зміна: 15 днів назад.

Відповіді на часті запитання

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.
Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.
Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.
Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.
Слідкуйте за нами у соціальних мережах