Шуман Тамара Василівна

Лімфома. Тип злоякісних пухлин, що виникають з лімфоцитів. Хвороба може уражати не тільки лімфовузли, а й інші органи, включаючи кістковий мозок.Лімфоми входять до широкого класу захворювань — гематологічних новоутворень.

Кроводачі
Вік 70 років
Необхідно
Друга негативна, A(II)Rh(-)
Тромбоцитна маса
Де здати кров? Київський міський центр крові
Київ, вул. Максима Берлинського, 12
Місце лікування
Київська міська клінічна лікарня 9, Відділення гематології 1
Допомогти
Шуман  Тамара  Василівна

Історія реципієнта

Тамара проходить лікування лімфоми. На жаль, рівень тромбоцитів у жінки критично низький, і продовжувати хіміотерапію неможливо.

Тамара та її чоловік Миколай - літнє подружжя, які лишилися сам на сам із хворобою. Вони дуже потрібні одне одному!

Просимо донорів тромбоцитної маси з рідкісною 2 мінус групою крові відгукнутися і допомогти Тамарі одужати.

Миколай, чоловік: "Жене нужна срочная химия, но из-за критического состояния количества тромбоцитов химию провести невозможно. Нужна тромбоцитная масса, вторая отрицательная."

Додано: 16 днів назад. Остання зміна: 16 днів назад.

Відповіді на часті запитання

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.
Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.
Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.
Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.
Слідкуйте за нами у соціальних мережах