Шурубов Руслан Олександрович

Ниркова недостатність (уремія). Патологічний синдром, який спричинюють різні фактори, проявляється раптовими і прогресуючими порушеннями функцій нирок з явищами олігурії / анурії , азотемії, розладами водно-електролітного балансу.

Кроводачі
Вік 47 років
Необхідно
Друга позитивна, A(II)Rh(+)
Цільна кров
Центр крові Комунальне неприбуткове підприємство: Київський міський центр крові
Київ, вул. Максима Берлинського, 12
Київський (Шевченківський) міський центр нефрологіїї та діалізу, нефрологія
Допомогти
Шурубов Руслан Олександрович

Чоловік потрапив до лікарні у важкому стані в грудні 2019 року. Він знаходився в реанімації. 3 грудня йому провели невелику операцію, щоб було можливо проводити перитонеальний діаліз. Зараз у Руслана низький гемоглобін, потрібне переливання крові.

Терміново потрібні донори з 2+ групою крові.

Також можна здавати в філії Київського міського центру крові за адресою: вул.Пимоненка, 8.

Ганна, дружина: "Потрібна кров для проведення гемодіалізу моєму чоловіку. Дуже просимо допомоги".

Додано: 2 місяців назад. Остання зміна: 5 днів назад.

Подобається те, що ми робимо?

Стань другом і меценатом проекту ДонорUA. Це дозволить нам створювати більше корисного контенту, проводити більше донорських акцій та, як наслідок, допомогати більшій кількості людей.

Підпишись на наш канал в Telegram! В каналі ми будемо публікувати цікаві факти, дописи, анонси, що пов'язані з донорством крові, сучасними трендами в медицині та інші інсайти.

Хочу здати кров. Що далі?

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.

Я не бачу контактні дані реципієнта

Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.

Чи можу здати кров реципієнту без реєстрації?

Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.

У мене інша група крові. Що робити?

Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.