Синицький Анатолій Ростиславович

Гостра лейкемія. Це пухлинний процес з первинною локалізацією у кістковому мозку, що характеризується проліферацією та акумуляцією морфологічно незрілих клітин – бластів, які походять з лейкемічно-трансформованих гемопоетичних клітин-попередників, мієлоїдного або лімфоїдного ряду.

Кроводачі
Вік 60 років
Необхідно
Будь-яка
Плазма
Цільна кров
Центр крові Відділення трансфузіології Рівненської обласної клінічної лікарні
Рівне, вулиця Київська, 78
Рівненська обласна клінічна лікарня, гематологічне відділення
Допомогти
Синицький  Анатолій  Ростиславович

Анатолій Ростиславович повторно звернувся до лікарів нещодавно. Після пункції кісткового мозку було поставлено точний діагноз - гостра лейкемія. Зараз чоловік закінчив першу хіміотерапію, але через низькі показники крові потребує допомоги донорів з будь-якою групою крові.

Наталя, невістка: "Я помітила, що мій свекор постійно жовтий на обличчі, став менш рухливим, почав скаржитись на біль у всьому тілі. З усіма цими симптомами ми звернулись до лікарів, йому зробили загальний аналіз крові, гемоглобін був дуже низьким. Далі йому робили різноманітні обстеження, але не могли поставити точний діагноз. Тоді перевірили уже всі внутрішні органи, розглянули різноманітні діагнози та жоден не підтвердився. Єдине, що сказали здавати ще пункцію кісткового мозку, але тоді він відмовився. Зараз стан свекра важкий, працює тільки 23% кісткового мозку".

Додано: 27 днів назад. Остання зміна: 9 днів назад.

Подобається те, що ми робимо?

Стань другом і меценатом проекту ДонорUA. Це дозволить нам створювати більше корисного контенту, проводити більше донорських акцій та, як наслідок, допомогати більшій кількості людей.

Підпишись на наш канал в Telegram! В каналі ми будемо публікувати цікаві факти, дописи, анонси, що пов'язані з донорством крові, сучасними трендами в медицині та інші інсайти.

Хочу здати кров. Що далі?

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.

Я не бачу контактні дані реципієнта

Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.

Чи можу здати кров реципієнту без реєстрації?

Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.

У мене інша група крові. Що робити?

Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.