Смірнова Світлана Федосіївна

Гострі лейкози. Група швидко прогресуючих захворювань, що характеризуються розростанням найбільш молодих, недиференційованих клітин, які втратили здатність до визрівання.

Кроводачі
Вік 67 років
Необхідно
Друга позитивна, A(II)Rh(+)
Тромбоцитна маса
Де здати кров? Дніпропетровська обласна станція переливання крові
Дніпро, пр. Б. Хмельницького, 17
Місце лікування
Дніпровська міська клінічна лікарня № 4, гематологічне
Допомогти
Смірнова Світлана  Федосіївна

Історія реципієнта

Світлана впродовж місяця лікується від лейкозу. Хвороба вплинула на життєво важливі показники крові.
Щоб врятувати життя Світлані та зробити можливим подальше лікування, терміново потрібні донори тромбоцитної маси з 2+ групою крові.

Роман, зять: "Ми знайшли кількох донорів, але цього не достатньо. Просимо вашої допомоги."

Додано: 16 днів назад. Остання зміна: 11 днів назад.

Відповіді на часті запитання

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.
Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.
Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.
Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.
Слідкуйте за нами у соціальних мережах