ДонорUA допоміг 3000+ реципієнтам знайти донорів крові. Стань патроном ДонорUA та допоможи врятувати ще більше життів разом з нами!
Підтримати ДонорUA на Patreon

Сокальська Марія Іванівна

Лімфома Ходжкіна. Належить до злоякісних пухлин лімфатичної системи. Патологічні лімфоїдні елементи утворюють пухлину, яка в більшості випадків локалізується в лімфатичному вузлі. Також вони можуть накопичуватися в інших частинах тіла – селезінці, печінці, кістковому мозку.

Кроводачі
Вік 23 роки
Необхідно
Перша позитивна, O(I)Rh(+)
Тромбоцитна маса
Де здати кров? Львівський обласний центр служби крові
Львів, вул. Пекарська, 65
Місце лікування
5-та міська клінічна лікарня "Інститут патології крові та трансфузійної медицини НАМН України"
Допомогти
Сокальська Марія Іванівна

Історія реципієнта

У Марії Лімфома Ходжкіна 4-Б стадія, ранній рецидив. Після тривалого лікування Марію готують до пересадки стовбурових кісткового мозку. Дівчині потрібні донори з 1+ групою крові, тільки чоловіки, на тромбоцити.

Марія написала про себе: "Лікуюся з 2018 року, пройшла 6 курсів хіміотерапіїі, променеву терапію, після цього ввійшла в ремісію. Але, на жаль, стався рецидив. Я пройшла повторне лікування ще з 9-ти курсів хіміотерапії. Потрібно проводити аутотрансплантацією стовбурових клітин, під час якої можуть падати тромбоцити. Прошу відгукнутися хто б зміг здати кров 1+ (чоловіки) на тромбоцити."

Додано: 15 днів назад. Остання зміна: 14 днів назад.

Відповіді на часті запитання

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.
Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.
Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.
Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.
Слідкуйте за нами у соціальних мережах