Солган Олег Юрійович

Опік. Різновид травми тканин тіла, який спричинює дія тепла, електричного струму, хімічних речовин або випромінювання.

Кроводачі
Вік 28 років
Необхідно
Будь-яка
Плазма
Центр крові Львівський обласний центр служби крові
Львів, вул. Пекарська, 65
Комунальна 8-ма міська клінічна лікарня, опікове відділення
Допомогти
Солган Олег Юрійович

Внаслідок нещасного випадку Олег отримав опіки. Чоловік вже місяць перебуває на лікуванні, стан стабільний. Зараз потрібно багато донорів з будь-якою групою крові для здачі плазми.

Марія, жінка: "Олег вже краще себе почуває, але все ще потрібні донори. У чоловіка були сильні опіки, які ще досі заживають. Безмежно вдячні кожному, хто вже допоміг і ще здасть для нього".

Додано: місяць назад. Остання зміна: 4 днів назад.

Подобається, що ми робимо? Хочеш підтримати ДонорUA? Перейди за цим посиланням, та стань другом і меценатом проекту:

Become a patron

Підпишись на наш канал в Telegram! В каналі ми будемо публікувати цікаві факти, дописи, анонси, що пов'язані з донорством крові, сучасними трендами в медицині та інші інсайти.

Хочу здати кров. Що далі?

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.

Я не бачу контактні дані реципієнта

Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.

Чи можу здати кров реципієнту без реєстрації?

Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.

У мене інша група крові. Що робити?

Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.