Сосницький Микола Іванович

Хронічний мієлоїдний лейкоз. Мієлопроліферативне хронічне захворювання, при якому спостерігається підвищене утворення гранулоцитів (переважно нейтрофілів , а також промієлоцитів, мієлоцитів, метамієлоцитів), які є субстратом пухлини. У більшості випадків закономірним результатом хвороби є владний криз, що характеризується появою великої кількості бластних клітин.

Кроводачі
Вік 52 роки
Необхідно
Будь-яка
Цільна кров
Де здати кров? Дніпропетровська обласна станція переливання крові
Дніпро, пр. Б. Хмельницького, 17
Місце лікування
Міська Багатопрофільна Клінічна Лікарня №4, відділення гематології
Допомогти
Сосницький  Микола Іванович

Історія реципієнта

Миколі постійно потрібне переливання крові для підтримання гемоглобіну, який падає до дуже низьких показань.

Для Миколи можна здати кров будь-якої групи у Відділенні трансфузіології КНП Міська клінічна лікарня №4 ДМР (вул. Ближня, 31) або Дніпропетровській обласній станції переливання крові (пр. Б. Хмельницького, 17)

Лілія, донька: "Потрібні донори для підтримки стабільного стану. Дуже надіємось на поміч, наших донорів, на жаль, не вистачає. "

Додано: 16 днів назад. Остання зміна: 16 днів назад.

Відповіді на часті запитання

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.
Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.
Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.
Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.
Слідкуйте за нами у соціальних мережах