Стефаниця Олена Степанівна

Апластична анемія. Гематологічне захворювання, що виникає внаслідок враження червоного кісткового мозку і, зокрема, стовбурових клітин крові, що знаходяться там. Апластична анемія означає нездатність стовбурових клітин червоного кісткового мозку генерувати зрілі клітини крові.

Кроводачі
Вік 34 роки
Необхідно
Будь-яка
Цільна кров
Де здати кров? Львівський обласний центр служби крові
Львів, вул. Пекарська, 65
Місце лікування
Львівська міська клінічна лікарня № 5, відділення гематології
Допомогти
Стефаниця Олена Степанівна

Історія реципієнта

Оленка тривалий час лікується від апластичної анемії.

Зараз її стан різко погіршився. Сильна носова кровотеча, гемоглобін 50 лейкоцити 0.3 тромбоцити 33.

Це критично низькі показники. Оленці терміново потрібні донори. Можна здавати кров будь-якої групи. Але особливо потрібно 2 +

Додано: 14 днів назад. Остання зміна: 10 днів назад.

Відповіді на часті запитання

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.
Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.
Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.
Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.
Слідкуйте за нами у соціальних мережах