Стокоз Сергій Васильович

Опік

Кроводачі
Вік 38 років
Необхідно
Будь-яка
Цільна кров
Центр крові Комунальний неприбутковий заклад: Київський міський центр крові
Київ, вул. Максима Берлинського, 12
Київський опіковий центр, відділення шокової реанімації
Стокоз Сергій Васильович
Опік. Різновид травми тканин тіла, який спричинює дія тепла, електричного струму, хімічних речовин або випромінювання.

Внаслідок нещасного випадку Сергій отримав опіки 35% тіла. Зараз чоловік знаходиться у відділенні шокової реанімації у важкому стані. Сергію провели уже дві операції з пересадки шкіри, і є потреба ще в кількох, тому потрібно багато донорів з будь-якою групою крові.

Фото талончиків потрібно завантажувати в кабінет для того, щоб ми могли передати їх рідним.

Додано: 15 днів назад. Остання зміна: 7 днів назад.
Підпишись на наш канал в Telegram! В каналі ми будемо публікувати цікаві факти, дописи, анонси, що пов'язані з донорством крові, сучасними трендами в медицині та інші інсайти.

Хочу здати кров. Що далі?

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.

Я не бачу контактні дані реципієнта

Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.

Чи можу здати кров реципієнту без реєстрації?

Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.

У мене інша група крові. Що робити?

Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.