Струцинська Наталія Іванівна

Гострий мієлоїдний лейкоз. Злоякісна пухлина, при якій відбувається стрімке розмноження змінених білих кров’яних клітин.

Кроводачі
Вік 59 років
Необхідно
Друга позитивна, A(II)Rh(+)
Тромбоцитна маса
Де здати кров? Київський міський центр крові
Київ, вул. Максима Берлинського, 12
Місце лікування
Київська міська клінічна лікарня №9, відділення гематології 1
Допомогти
Струцинська  Наталія  Іванівна

Історія реципієнта

Наталія проходить складне лікування лейкозу. Внаслідок хіміотерапії у жінки критично знижуються показники крові.

Щоб продовжити лікування, Наталії терміново необхідна допомога донорів тромбоцитної маси з 2+ групою крові.

Наталія, реципєнтка: "У донора, якого я знайшла, не підійшли вени і тромбоцити у нього не взяли. Допоможіть, будь ласка."

Додано: 7 днів назад.

Відповіді на часті запитання

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.
Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.
Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.
Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.
Слідкуйте за нами у соціальних мережах