ДонорUA допоміг 3000+ реципієнтам знайти донорів крові. Стань патроном ДонорUA та допоможи врятувати ще більше життів разом з нами!
Підтримати ДонорUA на Patreon

Сухина Олексій Васильович

Виразка шлунка. Хронічне, періодично рецидивуюче захворювання, при якому в стінці шлунка утворюються глибокі дефекти (рани).

Кроводачі
Вік 41 рік
Необхідно
Будь-яка
Цільна кров
Де здати кров? Закарпатська обласна станція переливання крові
Ужгород, вул. Л. Толстого, 15
Місце лікування
ЦМКЛ м. Ужгород, Хірургія №1
Допомогти
Сухина Олексій Васильович

Історія реципієнта

У Олексія виразка шлунку. Чоловік знаходиться в хірургічному відділенні і потребує переливання крові.

Для Олексія терміново потрібні донори. Можна здати кров будь-якої групи.

Додано: 13 днів назад. Остання зміна: 13 днів назад.

Відповіді на часті запитання

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.
Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.
Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.
Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.
Слідкуйте за нами у соціальних мережах