Підтримати ДонорUA

Вже здаєте кров або мрієте стати донором?

Підтримайте популяризацію безоплатного та добровільного донорства крові в Україні. Зареєструйтесь і почніть рятувати життя з ДонорUA вже сьогодні.

Стати донором Підтримати проєкт

Сулім Назар Романович

Гостра лейкемія. Це пухлинний процес з первинною локалізацією у кістковому мозку, що характеризується проліферацією та акумуляцією морфологічно незрілих клітин – бластів, які походять з лейкемічно-трансформованих гемопоетичних клітин-попередників, мієлоїдного або лімфоїдного ряду.

Кроводачі
Вік 1 рік
Необхідно
Перша позитивна, O(I)Rh(+)
Тромбоцити
Де здати кров? Центр служби крові Національної дитячої спеціалізованої лікарні ОХМАТДИТ МОЗ України
Київ, вул. В. Чорновола, 28/1, новий корпус, Сектор Б, Центр служби крові
Місце лікування
Національна дитяча спеціалізована лікарня "ОХМАДИТ", Відділення онкогематології
Допомогти
Сулім Назар Романович

Історія реципієнта

Назарчикові 11 місяців. У хлопчика виявили рак крові.

Спочатку лікування (перші дві хіміотерапії) проходило в гематологічному відділенні м. Луцьк, Волинської області. Після другої хіміотерапії (травень 2021 року) Назарчика перевезли з гематологічного відділення м. Луцьк до відділення інтенсивної хіміотерапії НДСЛ «Охматдит»

Дитині терміново потрібні донори тромбоцитної маси з 1+ групою крові.

Микола, дядько: "Звертаюсь до Вас з проханням про допомогу. Я дядько та хрещений батько маленького хлопчика Назара Сулім (27.10.2020 року народження), у якого виявили гостру мієлоїдну лейкемію. Виявили цей страшний діагноз в шестимісячному віці. Під час лікування в НДСЛ «Охматдит» виникло два рецидиви після третьої та п’ятої хіміотерапії. На сьогодні малюк проходить шосту хіміотерапію з додаванням препарату Мілотарг. Ми маємо надію, що поточна хіміотерапія приведе до нормалізації стану малюка для здійснення підготовчих робіт для проведення операції з пересадки кісткового мозку. Але, на сьогодні малюк потребує вливання тромбів, для стабілізації його стану після хіміотерапії."

Додано: 16 днів назад. Остання зміна: 4 днів назад.

Відповіді на часті запитання

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.
Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.
Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.
Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.
Підтримати ДонорUA

Стань другом ДонорUA

Підтримай популяризацію безоплатного та добровільного донорства крові в Україні

Допомогти