Суркова Ольга Юріївна

Гострий мієлобластний лейкоз. Гетерогенна група онкологічних захворювань людини, що виникають у результаті мутації протоонкогенів у мієлоїдній лінії кровотворних клітин. ГМЛ характеризується швидким ростом числа аномальних клітин, що накопичуються в кістковому мозку та периферійній крові і заважають росту і розвитку нормальних клітин крові.

Кроводачі
Вік 50 років
Необхідно
Друга позитивна, A(II)Rh(+)
Тромбоцитна маса
Цільна кров
Центр крові Львівський обласний центр служби крові
Львів, вул. Пекарська, 65
КНП 5-а міська лікарня м. Львова, Гематологічне відділення
Допомогти
Суркова Ольга Юріївна

Ольга потрапила до лікарні з важкою матковою кровотечею. Жінку терміново прооперували і при аналізах виявили гострий мієлобластний лейкоз (рак крові).

З 14 травня Ольга лікується у гематології 5-ої лікарні м. Львова. Щоб успішно продовжувати лікування їй потрібні донори цільної крові з будь-якою групою та тромбоконцентрату. Здавати тромбоцити можуть тільки чоловіки з 2+ групою крові.

Сергій, чоловік: "Терміново шукаємо донорів для здачі цільної крові та тромбоцитної маси. Заздалегідь вдячні майбутнім донорам за допомогу!"

Додано: 10 днів назад. Остання зміна: 2 днів назад.
Слідкуйте за нами у соціальних мережах

Хочу здати кров. Що далі?

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.

Я не бачу контактні дані реципієнта

Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.

Чи можу здати кров реципієнту без реєстрації?

Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.

У мене інша група крові. Що робити?

Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.