Суслов Платон Володимирович

Печінкова недостатність. Стан, при якому печінка не може нормально виконувати свої метаболічні функції, який спричинюють некротичні, фіброзні або дистрофічні зміни її паренхіми, і супроводжується в розвиненій та термінальній стадії загальною інтоксикацією організму, неврологічними та психічними розладами.

Кроводачі
Вік 51 рік
Необхідно
Друга позитивна, A(II)Rh(+)
Цільна кров
Де здати кров? Херсонський обласний центр служби крові
Херсон, Миколаївське шосе, 7
Місце лікування
Херсонська міська клінічна лікарня ім. О.С. Лучанського, Кардіологія
Допомогти
Суслов Платон Володимирович

Історія реципієнта

Платон терміново потребує переливання крові для стабілізації стану і продовження подальшого лікування.

Для Платона потрібні донори з 2+ групою крові.

Андрій, син: "Батька швидка привезла до реанімації в кардіологію. Аналізи гемоглобіну та заліза критичні для процедури діалізу. Лише переливання у його стані є методом підняття гемоглобіну з 41-ї одиниці для подальшої діагностики серця. Дуже дякую за поміч!"

Додано: 15 днів назад. Остання зміна: 14 днів назад.

Відповіді на часті запитання

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.
Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.
Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.
Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.
Підтримати ДонорUA

Стань другом ДонорUA

Підтримай популяризацію безоплатного та добровільного донорства крові в Україні

Допомогти