Цапенко Петр Степанович

Виразка шлунка. Хронічне, періодично рецидивуюче захворювання, при якому в стінці шлунка утворюються глибокі дефекти (рани).

Кроводачі
Вік 74 роки
Необхідно
Друга негативна, A(II)Rh(-)
Цільна кров
Центр крові КНП Київський міський центр крові
Київ, вул. Максима Берлинського, 12
Київська обласна лікарня №2, Відділення інтенсивної терапії та реанімації
Допомогти
Цапенко Петр Степанович

Петро потрапив у реанімацію з інтенсивною кровотечею. Внаслідок прийому антикоагулянтів у чоловіка велика крововтрата. Терміново потрібні донори з 2 мінус групою крові.

Вікторія, донька: "Стан батька дуже критичний. Він був прооперований - заміна серцевого клапану - і приймав ліки для розрідження крові. Препарати для згортання приймати не можна, бо це загроза для роботи його серця. Гемоглобін опускається менше 50. Дуже потрібні донори з 2 мінус (-) групою крові, бо її просто немає в запасах жодному центрі крові!

Додано: 8 днів назад. Остання зміна: 8 днів назад.
Слідкуйте за нами у соціальних мережах

Хочу здати кров. Що далі?

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.

Я не бачу контактні дані реципієнта

Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.

Чи можу здати кров реципієнту без реєстрації?

Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.

У мене інша група крові. Що робити?

Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.