Валюжська Тетяна Едуардівна

Опікова хвороба. Захворювання, яке спричинює складний комплекс клінічних, анатомо-морфологічних, біохімічних, імунних, обмінних та інших розладів, змін та порушень, що виникають в організмі людини з опіком.

Кроводачі
Вік 3 роки
Необхідно
Будь-яка
Плазма
Цільна кров
Де здати кров? Миколаївська обласна станція переливання крові
Миколаїв (Миколаївська область), пров. Радіо, 2
Місце лікування
Відділення анестезіології з ліжками інтенсивної терапії МОДКЛ
Допомогти
Валюжська Тетяна Едуардівна

Історія реципієнта

Тетянка отримала важкі опіки 13 серпня внаслідок пожежі в салоні батьківського автомобіля.

Дитина у вкрай важкому стані була госпіталізована до відділення анестезіології з ліжками інтенсивної терапії Миколаївської обласної дитячої клінічної лікарні.

Дитині зробили операції - декомпресійні некротомії, некректомії (видалення нежиттєздатних м'яких тканин) в ділянках ран тулуба, кінцівок.

Подальше загальне та хірургічне лікування не можливе без підтримки препаратми крові через прогнозовані інтраопераційні втрати крові.

Тетянці терміново потрібні донори з будь-якою групою крові.

Додано: місяць назад. Остання зміна: 7 днів назад.

Відповіді на часті запитання

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.
Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.
Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.
Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.
Слідкуйте за нами у соціальних мережах