Варава Варвара Олегівна

Гостра лімфобластна лейкемія. Найпоширеніший вид лейкемії. Хвороба розвивається дуже стрімко (на противагу хронічній формі). Відмінність від інших видів лейкозу полягає в тому, що складові основу захворювання незрілі клітини є лімфобластами, або попередниками лімфоцитів.

Кроводачі
Вік 1 рік
Необхідно
Третя негативна, B(III)Rh(-)
Плазма
Тромбоцитна маса
Цільна кров
Де здати кров? Центр служби крові Національної дитячої спеціалізованої лікарні ОХМАТДИТ МОЗ України
Київ, вул. В. Чорновола, 28/1, новий корпус, Сектор Б, Центр служби крові
Місце лікування
ОХМАТДИТ, Гематологія 1
Допомогти
Варава  Варвара  Олегівна

Історія реципієнта

Маленька Варя лікується в ОХМАТДИТі. Дівчинці всього 1 рочок і вона проходить хіміотерапію від раку крові.

Препарати хіміотерапії викликають зниження життєвоважливих показників крові. Тому дитині постійно потрібні переливання.

Варі потрібні донори цільної крові та плазми з рідкісною 3 мінус групою. А також донори тромбоцитної маси з 3 плюс та мінус групою крові.

Аліна, мама: "Варя захворіла, і ми здали аналізи крові. Результати показали дуже високий рівень лейкоцитів, нас направили на лікування до Києва. Ми з Полтави і знайомих у столиці не багато. А група крові в дитини рідкісна. Прошу Вашої допомоги для моєї донечки Варі, якій всього лише 1р. 4міс."

Просимо донорів звернути увагу!

  • Якщо ви здаєте тромбоцити в ОХМАТДИТі регулярно – просимо вас зателефонувати за номером 063 497 26 86 (рекрутер центру служби крові ОХМАТДИТу) і узгодити час та дату донації.

  • Якщо ви плануєте здавати тромбоцити вперше, то спочатку вам потрібно пройти обстеження. У разі, коли результати ваших аналізів підходять для здачі тромбоцитів – вас запросять на здачу в узгоджений з вами час.

Додано: 4 місяців назад. Остання зміна: 17 днів назад.

Відповіді на часті запитання

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.
Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.
Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.
Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.
Слідкуйте за нами у соціальних мережах