Варенко Анна Вадимівна

Саркома Юінга (дифузна ендотеліома або ендотеліальна мієлома). Злоякісна пухлина кісткового скелета. Саркома Юінга, як правило, вражає нижню частину довгих трубчастих кісток, ребра, таз, лопатку, хребет і ключицю.

Кроводачі
Вік 17 років
Необхідно
Друга позитивна, A(II)Rh(+)
Тромбоцитна маса
Центр крові Львівський обласний центр служби крові
Львів, вул. Пекарська, 65
Чорнобильська лікарня, хірургічне відділення
Допомогти
Варенко Анна Вадимівна

З квітня 2016 року Анна була в ремісії, але, на жаль, уже в січні 2020 року у неї стався рецидив. Зараз дівчина проходить п'ятий блок хіміотерапії, показники тромбоцитів уже низькі.

Потрібні донори, лише чоловіки з 2+ групою крові, для проходження обстеження та здачі тромбоцитів.

Вадим, батько: "Три роки тому в доньки діагностували саркому Юінга. Вона пройшла тоді 14 блоків хіміотерапії, перенесла операцію з видалення залишків пухлини, променеву терапію та увійшла в ремісію".

Додано: 4 місяців назад. Остання зміна: 6 днів назад.
Слідкуйте за нами у соціальних мережах

Хочу здати кров. Що далі?

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.

Я не бачу контактні дані реципієнта

Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.

Чи можу здати кров реципієнту без реєстрації?

Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.

У мене інша група крові. Що робити?

Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.