Підтримати ДонорUA

Вже здаєте кров або мрієте стати донором?

Підтримайте популяризацію безоплатного та добровільного донорства крові в Україні. Зареєструйтесь і почніть рятувати життя з ДонорUA вже сьогодні.

Стати донором Підтримати проєкт

Вістовська Вікторія Олександрівна

Медулобластома. Злоякісна пухлина з медулобластів, незрілих клітин глії. Місце локалізації новоутворення зазвичай в черв’яку мозочка, розташованому недалеко від 4-го шлуночка головного мозку. У дорослих і переважно у дітей характерна симптоматика ракової інтоксикації.

Кроводачі
Вік 16 років
Необхідно
Четверта позитивна, AB(IV)Rh(+)
Тромбоцити
Де здати кров? Прикарпатський обласний центр служби крові
Івано-Франківськ, вул. С. Бандери, 23
Місце лікування
Обласна дитяча клінічна лікарня, онкогематологічне відділення
Допомогти
Вістовська Вікторія Олександрівна

Історія реципієнта

Вікторії 15 років. З них 7 років дівчинка бореться з раком. Зараз у Віки п'ятий рецидив.

Вікуся зараз в реанімації. Дівчинці терміново потрібні донори тромбоцитної маси з 4 групою крові. Резус не має значення. Можуть здавати тільки чоловіки, віком від 25 до 45 років.

Додано: місяць назад. Остання зміна: місяць назад.

Відповіді на часті запитання

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.
Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.
Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.
Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.
Підтримати ДонорUA

Стань другом ДонорUA

Підтримай популяризацію безоплатного та добровільного донорства крові в Україні

Допомогти