Підтримати ДонорUA

Вже здаєте кров або мрієте стати донором?

Підтримайте популяризацію безоплатного та добровільного донорства крові в Україні. Зареєструйтесь і почніть рятувати життя з ДонорUA вже сьогодні.

Стати донором Підтримати проєкт

Внуков Дмитро Вікторович

Рак шлунка. Злоякісна пухлина, що походить з епітелію слизової оболонки шлунка. Є одним з найпоширеніших онкологічних захворювань. Може розвиватись у будь-якому відділі шлунка і поширюватись на інші органи, особливо стравохід, легені й печінку.

Кроводачі
Вік 50 років
Необхідно Кров (еритроцитна маса)
– Будь-яка
Де здати кров? Відділення трансфузіології КНП Міська клінічна лікарня №4 ДМР
Дніпро, вул. Ближня, 31
Місце лікування
Міська клінічна лікарня № 4, хірургічне відділення
Допомогти
Внуков Дмитро Вікторович

Історія реципієнта

Дмитрові терміново потрібні донори для проведення операції. Можна здати будь-якою групою.

Ілона, дружина: "Необходимо срочная операція мужу. Рак желудка 3 стадии. В этой же больнице требуют 12 доноров в отделение трансфузиологии. Иначе отказываются делать операцию. Операцию планируют примерно 17 января 2022 года."

Додано: 13 днів назад. Остання зміна: 7 днів назад.

Відповіді на часті запитання

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.
Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.
Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.
Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.
Підтримати ДонорUA

Стань другом ДонорUA

Підтримай популяризацію безоплатного та добровільного донорства крові в Україні

Допомогти