Вовк Віктор Вікторович

Лімфома Ходжкіна. Належить до злоякісних пухлин лімфатичної системи. Патологічні лімфоїдні елементи утворюють пухлину, яка в більшості випадків локалізується в лімфатичному вузлі. Також вони можуть накопичуватися в інших частинах тіла – селезінці, печінці, кістковому мозку.

Кроводачі
Вік 34 роки
Необхідно
Друга позитивна, A(II)Rh(+)
Тромбоцитна маса
Центр крові Комунальне неприбуткове підприємство: Київський міський центр крові
Київ, вул. Максима Берлинського, 12
Київський центр трансплантаціїї кісткового мозку, відділення трансплантації кісткового мозку
Допомогти
Вовк Віктор  Вікторович

У Києві Віктор вже після другої хіміотерапії увійшов в ремісію, а після третьої йому зробили трансплантації кісткового мозку. Зараз у нього тромбоцити лише 50 і продовжують падати, тому терміново на 8-9 жовтня потрібні донори з 2+ або 2- групою крові.

Анастасія, дружина: "Ми самі із м. Запоріжжя, там і виявили лімфому Ходжкіна у квітні 2018 року. Спочатку 4 курси хіміотерапії чоловік пройшов там, далі променеву у м.Кропивницький. Після цього ремісії, на жаль, не було, тому продовжили лікування вже у столиці".

Додано: 6 днів назад. Остання зміна: 6 днів назад.

Подобається, що ми робимо? Хочеш підтримати ДонорUA? Перейди за цим посиланням, та стань другом і меценатом проекту:

Become a patron

Підпишись на наш канал в Telegram! В каналі ми будемо публікувати цікаві факти, дописи, анонси, що пов'язані з донорством крові, сучасними трендами в медицині та інші інсайти.

Хочу здати кров. Що далі?

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.

Я не бачу контактні дані реципієнта

Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.

Чи можу здати кров реципієнту без реєстрації?

Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.

У мене інша група крові. Що робити?

Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.