Якимов Віктор Ігоревич

Лімфома Ходжкіна. Належить до злоякісних пухлин лімфатичної системи. Патологічні лімфоїдні елементи утворюють пухлину, яка в більшості випадків локалізується в лімфатичному вузлі. Також вони можуть накопичуватися в інших частинах тіла – селезінці, печінці, кістковому мозку.

Кроводачі
Вік 14 роки
Необхідно
Четверта позитивна, AB(IV)Rh(+)
Тромбоцитна маса
Де здати кров? Центр служби крові Національної дитячої спеціалізованої лікарні ОХМАТДИТ МОЗ України
Київ, вул. В. Чорновола, 28/1, новий корпус, Сектор Б, центр служби крові
Місце лікування
ОХМАТДИТ, Відділення трансплантації спинного мозку
Допомогти
Якимов  Віктор Ігоревич

Історія реципієнта

Віктор пройшов складне лікування від раку у 2016 році. На жаль, у травні минулого року у хлопчика стався рецидив хвороби. От тільки зараз вдалося провести трансплантацію кісткового мозку від старшої сестрички Віктора.

Щоб успішно завершити цей етап лікування, Віті ТЕРМІНОВО потрібні донори тромбоцитної маси з 4+ групою крові. Потрібно щонайменше 2 донори на день.

Наталія, мама: "В данный момент находимся в НДСЛ Охматдет отделении ТКМ . Проходим завершающий этап лечения, проведена аллогенная трансплонтация от старшей сестры. Вите необходимо сейчас очень необычный набор, тромбоцитарная масса 4группы+ и эроцитарная масса 3+. Такая ситуация будет пока не приживётся новый костный мозг и тогда группу крови сменит на 3 +. Так как инфузии практически ежедневные и могут быть и 2раза и 3 в сутки , все по жизненным показаниям. По этому есть большая потребность в донорах обоих групп, 3+(эр.масса) и 4+(тромбы) Спасибо большое всем кто откликнется!"

Просимо донорів звернути увагу!

  • Якщо ви здаєте тромбоцити в ОХМАТДИТі регулярно – просимо вас зателефонувати за номером 063 497 26 86 (рекрутер центру служби крові ОХМАТДИТу) і узгодити час та дату донації.

  • Якщо ви плануєте здавати тромбоцити вперше, то спочатку вам потрібно пройти обстеження в Центрі служби крові ОХМАТДИТу. У разі, коли результати ваших аналізів підходять для здачі тромбоцитів – вас запросять на здачу в узгоджений з вами час.

Додано: місяць назад. Остання зміна: 14 днів назад.

Відповіді на часті запитання

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.
Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.
Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.
Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.
Слідкуйте за нами у соціальних мережах