Яковлєва Інна Олександрівна

Варикозне розширення вен стравоходу. Патологічний стан, при якому з'являється розширення судин в нижньому відділі трубки стравоходу або шлунку, прилеглої до неї. Захворювання розвивається внаслідок збільшення тиску в портальній вені, зниження відтоку крові. Такий стан викликається хронічним перебігом гепатиту В цироз печінки. Відбувається зміна структури кровоносних судин. На їх стінках утворюються різні випинання, а сама оболонка капіляра стоншується. Судини мають звивисту форму, слизова оболонка гіперемована і має виразки. Це призводить до масивних кровотеч, які не мають попередньої симптоматики.

Кроводачі
Вік 32 роки
Необхідно
Будь-яка
Цільна кров
Центр крові Житомирський обласний центр крові
Житомир, вул. Кибальчича, 16
Центральна міська лікарня № 2, гастроентерологічне відділення
Допомогти
Яковлєва Інна Олександрівна

Ірину привезли до лікарні на машині швидкої допомоги у важкому стані. У жінки була сильна кровотеча, яку лікарям вдалося зупинити. Зараз Ірину вже перевели з реанімації в палату, але їй все ще вливають кров для відновлення організму.

Терміново, потрібні донори з будь-якою групою крові.

Ірина, мама: "Дочка дуже багато втратила крові, через це дуже знизився гемоглобін до 30 одиниць. Це вже вдруге за місяць у неї кровотеча. Декілька днів вона знаходилась в реанімації. Зараз їй ледь не щодня продовжують вливати кров. Дуже прошу вас про допомогу".

Додано: 25 днів назад. Остання зміна: 7 днів назад.

Подобається те, що ми робимо?

Стань другом і меценатом проекту ДонорUA. Це дозволить нам створювати більше корисного контенту, проводити більше донорських акцій та, як наслідок, допомогати більшій кількості людей.

Підпишись на наш канал в Telegram! В каналі ми будемо публікувати цікаві факти, дописи, анонси, що пов'язані з донорством крові, сучасними трендами в медицині та інші інсайти.

Хочу здати кров. Що далі?

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.

Я не бачу контактні дані реципієнта

Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.

Чи можу здати кров реципієнту без реєстрації?

Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.

У мене інша група крові. Що робити?

Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.