Яременко Антон Романович

Ембріональна рабдоміосаркома

Кроводачі
Вік: 16 років
Потрібні донори:
O(I)Rh(+)
Тромбоцитна маса
Центр крові: Київська обласна клінічна лікарня
Київ, вул. Багговутівська, 1а, корп. 13
Київська область

Антон сам із Переяслав-Хмельницького за направленням потрапив на лікування до Києва.

Роман, тато:

Ми звернулись до лікаря, коли побачили прояви опухлості. Під час лікування моєму синові потрібне вливання тромбоконцентрату для проходження курсу хіміотерапії.

Рабдоміосаркома - це пухлинне захворювання з високими показниками злоякісності, яке розвивається з деяких елементів поперечно-смугастих м'язів. Дане новоутворення патологічного характеру займає четверту позицію за кількості діагностованих випадків і становить майже 7% від усіх спостережень. Крім того, серед представників чоловічої статі цю аномалію можна зустріти значно частіше, ніж серед жіночої половини. Як правило, таке пухлинне новоутворення локалізується в області кінцівок, шиї, голови і малого тазу. Рабдоміосаркома може проявлятися в різних формах, серед яких виділяють поліморфнокліинну, ембріональну, альвеолярну і ботріоїдну. Всі вони при макроскопічному дослідженні являють собою обмеження у вигляді гладкої або горбистою капсули помилкового характеру з м'ясистою і м'якої консистенції.

! Умови: Заплануйте кроводачу через Кабінет донора. Після успішної здачі крові чи її компонентів просимо підтвердити свою кроводачу в системі ДонорUA, а також в реєстратурі потрібно вказати, що здаєте для Яременко Антон Романович, відділення дитячої онкогематології. Таким чином ми можемо контролювати потребу в крові чи її компонентів і вчасно допомогти!

Додано: 13 днів назад.


Я готовий здати кров реципієнту, що далі?

1. Зареєструйтесь на сайті ДонорUA в ролі донора крові (якщо ви цього ще не зробили). Переконайтесь, що ваша група крові та резус підходять обраному реципієнту.

2. В персональному кабінеті заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. Як це зробити, читайте тут.

3. Ознайомтесь з графіком роботи центра крові, в якому потрібно здати кров для реципієнта.

4. Здайте кров та візьміть довідку в центрі крові про здійснену кроводачу.

5. В своєму персональному кабінеті зробіть відмітку, що ви здали кров.

Якщо ви хочете взяти участь в бонусній програмі та отримувати подарунки від наших партнерів, прикріпіть довідку до вашої кроводачі в персональному кабінеті та відправте її на затвердження. Після того, як кроводача буде підтверджена (зазвичай протягом 2-3 днів), ви отримаєте бонусні бали, які можна буде обміняти на ті чи інші подарунки від наших партнерів. З деталями можна ознайомитись тут і тут.

Як мені зв'язатись з реципієнтом чи його представником?

На жаль, ми зіштовхнулись з випадками шахрайства зі сторони недобросовісних громадян і тому приховали контактні дані реципієнтів задля уникнення прикрих інцидентів.

Якщо вам потрібно уточнити ті чи інші деталі, будь ласка, дзвоніть на телефон +38 (067) 208-03-03 або пишіть на електронну адресу .

Фейсбук

2014-2017 © ВМГО "Асоціація молодих донорів України"
Проект розроблено компанією DevRain Solutions