Яценко Раїса Іванівна

Ниркова недостатність (уремія). Патологічний синдром, який спричинюють різні фактори, проявляється раптовими і прогресуючими порушеннями функцій нирок з явищами олігурії / анурії , азотемії, розладами водно-електролітного балансу.

Кроводачі
Вік 65 років
Необхідно
Будь-яка
Цільна кров
Де здати кров? КНП Київський міський центр крові
Київ, вул. Максима Берлинського, 12
Місце лікування
Київська міська клінічна лікарня №3, (КНП КМЦН та Д) нефрологічне відділення
Допомогти
Яценко  Раїса  Іванівна

Історія реципієнта

Раїса лікується з 3 червня. Попередні курси лікування проходила в Одеській області, зараз - в Олександрівській лікарні Києва. Жінці потрібні часті переливання крові. Для неї можна здавати кров будь-якої групи.

Руслан, син: "Мама проходить процедури діалізу, і у неї дуже знижується гемоглобін. Щоб продовжувати лікування проводять переливання еритроцитної маси. Потрібно не менше 10 донорів."

Кров для Раїси можна здавати у Київському міському центрі крові (вул. Берлінського, 12) або у Структурному підрозділі № 2 (вул. Петра Запорожця, 26)

Додано: місяць назад. Остання зміна: 2 днів назад.

Відповіді на часті запитання

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.
Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.
Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.
Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.
Слідкуйте за нами у соціальних мережах