Підтримати ДонорUA

Вже здаєте кров або мрієте стати донором?

Підтримайте популяризацію безоплатного та добровільного донорства крові в Україні. Зареєструйтесь і почніть рятувати життя з ДонорUA вже сьогодні.

Стати донором Підтримати проєкт

Юзьв'як Стефан Йосипович

Гостра лейкемія. Це пухлинний процес з первинною локалізацією у кістковому мозку, що характеризується проліферацією та акумуляцією морфологічно незрілих клітин – бластів, які походять з лейкемічно-трансформованих гемопоетичних клітин-попередників, мієлоїдного або лімфоїдного ряду.

Кроводачі
Вік 79 років
Необхідно
Третя негативна, B(III)Rh(-)
Тромбоцити
Кров (еритроцитна маса)
Де здати кров? Львівський обласний центр служби крові
Львів, вул. Пекарська, 65
Місце лікування
Львів, лікарня номер 5, вул. Генерала Чупринки
Допомогти
Юзьв'як Стефан Йосипович

Історія реципієнта

Хвороба Стефана дуже швидко прогресує.

Терміново потрібні донори з будь якою групою крові на обмін.

Також дуже потрібно 3 мінус групу крові для здачі на цільну кров та для обстеження, та при вказівці лікуючого лікаря здати кров на тромбоцити.

Іван, син: "В батька дуже рідкісна група крові ( 3 резус негативний ). Прошу, допоможіть, будь ласка. Наперед вдячний."

Додано: 2 місяців назад. Остання зміна: 2 місяців назад.

Відповіді на часті запитання

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.
Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.
Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.
Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.
Підтримати ДонорUA

Стань другом ДонорUA

Підтримай популяризацію безоплатного та добровільного донорства крові в Україні

Допомогти