Це - оновлений ДонорUA. Що нового?

Загреба Людмила Володимирівна

Гострий мієлоїдний лейкоз

Кроводачі
Вік 59 років
Необхідно
Четверта негативна, AB(IV)Rh(-)
Тромбоцитна маса
Цільна кров
Центр крові Відділення трансфузіології Кіровоградської обласної лікарні
Кропивницький, просп. Університетський, 2/5
Кіровоградська обласна лікарня, гематологічне відділення
Загреба Людмила Володимирівна
Гострий мієлоїдний лейкоз. Злоякісна пухлина, при якій відбувається стрімке розмноження змінених білих кров’яних клітин.

Вже протягом двох тижнів Людмила Володимирівна проходить лікування. Жінка проходить першу хіміотерапію і через низькі показники крові потребує допомоги донорів. Потрібні донори з 4- групою крові для здачі цільної крові та тромбоцитів.

Гострий мієлоїдний лейкоз - злоякісна пухлина, при якій відбувається стрімке розмноження змінених білих кров’яних клітин.

Додано: 10 днів назад. Остання зміна: 10 днів назад.
Підпишись на наш канал в Telegram! В каналі ми будемо публікувати цікаві факти, дописи, анонси, що пов'язані з донорством крові, сучасними трендами в медицині та інші інсайти.

Хочу здати кров. Що далі?

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.

Я не бачу контактні дані реципієнта

Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.

Чи можу здати кров реципієнту без реєстрації?

Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.

У мене інша група крові. Що робити?

Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.