Заєць Катерина Степанiвна

Рак кишечника. Група онкологічних захворювань, що локалізуються в області товстого кишечника.

Кроводачі
Вік 64 роки
Необхідно
Будь-яка
Цільна кров
Центр крові Комунальне неприбуткове підприємство: Київський міський центр крові
Київ, вул. Максима Берлинського, 12
Київська міська клінічна лікарня №8, терапевтичне відділення
Допомогти
Заєць Катерина Степанiвна

У Катерини Степанівни кожні два місяці падає гемоглобін до 30, виникають кровотечі і лише переливання крові покращує її стан.

Здавати можна за двома адресами: вул. Берлінського, 12 або Пимоненка, 8.

Інна, донька: "В жовтні 2018 року в Обухові їй зробили першу операцію через кишкову непрохідність. Хірургічне втручання було невдалим, тому через півроку вже у столиці в неї діагностували рак кишечника та провели другу операцію, видалили пухлину. Вже рік мама не встає, у важкому стані, втратила 25 кг. Зараз гемоглобін вкотре впав до 30, потрібно термінове переливання крові".

Додано: 21 днів назад. Остання зміна: 9 днів назад.

Подобається те, що ми робимо?

Стань другом і меценатом проекту ДонорUA. Це дозволить нам створювати більше корисного контенту, проводити більше донорських акцій та, як наслідок, допомогати більшій кількості людей.

Підпишись на наш канал в Telegram! В каналі ми будемо публікувати цікаві факти, дописи, анонси, що пов'язані з донорством крові, сучасними трендами в медицині та інші інсайти.

Хочу здати кров. Що далі?

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.

Я не бачу контактні дані реципієнта

Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.

Чи можу здати кров реципієнту без реєстрації?

Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.

У мене інша група крові. Що робити?

Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.