Захаров Максим Дмитрович

Гострий лімфобластний лейкоз. Онкологічне захворювання крові, гостра форма лейкозу (лейкемії), рак білих кров'яних клітин, що характеризується проліферацією і накопиченням ракових, незрілих білих кров'яних тілець, відомих як лімфобласти.

Кроводачі
Вік 2 роки
Необхідно
Перша позитивна, O(I)Rh(+)
Тромбоцитна маса
Цільна кров
Де здати кров? Центр служби крові Національної дитячої спеціалізованої лікарні ОХМАТДИТ МОЗ України
Київ, вул. В. Чорновола, 28/1, новий корпус, Сектор Б, Центр служби крові
Місце лікування
ОХМАДИТ, відділення онкогематології
Допомогти
Захаров Максим Дмитрович

Історія реципієнта

Максимчик розпочав тривале і складне лікування. Йому починають проводити хіміотерапію, яка потребує донорської крові.

Для хлопчика потрібно здавати цільну кров з 1+ групою. Також наступного тижня (орієнтовно середа-четвер) можуть бути потрібні донори тромбоцитів.

Дмитро, батько: "Максимчик був цілком здоровим хлопчиком, поки одного дня в нього не піднялася температура, яку ніяк не могли збити. Ми готували документи для вступу до дитсадка, і аналізи крові показали нам невтішний діагноз. Дуже сподіваємося на вашу допомогу!"

Додано: місяць назад. Остання зміна: 21 днів назад.

Відповіді на часті запитання

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.
Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.
Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.
Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.
Слідкуйте за нами у соціальних мережах