Закирничний Владислав Дмитрович

Нейробластома. Це злоякісна нейроендокринна пухлина, що походить з клітин нервового гребеня та може утворюватись з хромафіноцитів мозкової речовини надниркової залози, паравертебральних симпатичних гангліїв, парагангліїв симпатичної нервової системи.

Кроводачі
Вік 4 роки
Необхідно
Друга позитивна, A(II)Rh(+)
Тромбоцитна маса
Де здати кров? Національний інститут раку
Київ, вул. Ломоносова, 33/43, 1-ий поверх
Місце лікування
Національний інститут раку, Відділення дитячої онкології
Допомогти
Закирничний  Владислав  Дмитрович

Історія реципієнта

Владиславчик протягом місяця лікується від раку. Хлопчик пройшов перший блок хіміотерапії і в дитини різко впали показники крові. Владиславу потрібні донори з 2 + групою крові на тромбоцитну масу.

Родина хлопчика з Маріуполя і знайомих у Києві обмаль.

Дмитро, батько: "У нашого сина після першого блоку хіміотерапії впали тромбоцити. Нам необхідна допомога в пошуках донорів."

Додано: 28 днів назад. Остання зміна: 19 годин назад.

Відповіді на часті запитання

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.
Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.
Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.
Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.
Слідкуйте за нами у соціальних мережах