Залізний Ярослав Валерійович

Шлунково-кишкова кровотеча. Стан, що характеризується кровотечею в просвіт шлунка або кишківника.

Кроводачі
Вік 25 років
Необхідно
Будь-яка
Цільна кров
Центр крові Житомирський обласний центр крові
Житомир, вул. Кибальчича, 16
Бердичівська міська лікарня, реанімація
Допомогти
Залізний Ярослав Валерійович

Зараз Ярослав з шлунково-кишковою кровотечею знаходиться в реанімації. Терміново потрібні донори з будь-якою групою крові.

Петро Миколайович, тесть: "Ще в дитинстві у Ярослава діагностували рідкісну хворобу. У нього дуже тонкі вени у шлунку. В 18 років його прооперували і здавалося вже все добре. Та на жаль, тиждень тому у нього була сильна рвота кров'ю і він потрапив до реанімації. Як пояснили лікарі, увесь шлунок був заповнений кров'ю".

Додано: 7 днів назад. Остання зміна: 6 днів назад.

Подобається, що ми робимо? Хочеш підтримати ДонорUA? Перейди за цим посиланням, та стань другом і меценатом проекту:

Become a patron

Підпишись на наш канал в Telegram! В каналі ми будемо публікувати цікаві факти, дописи, анонси, що пов'язані з донорством крові, сучасними трендами в медицині та інші інсайти.

Хочу здати кров. Що далі?

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.

Я не бачу контактні дані реципієнта

Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.

Чи можу здати кров реципієнту без реєстрації?

Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.

У мене інша група крові. Що робити?

Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.