Замрій Олег Ігорович

Хронічна мієлоїдна лейкемія. Пухлина, яка виникає з клітини-попередниці мієлопоезу, спільної для гранулоцитарного, еритроцитарного та мегакаріоцитарного паростків кровотворення, що зумовлює втягнення в патологічний процес клітинних елементів усіх трьох вказаних вище “ліній” гемопоезу.

Кроводачі
Вік 29 років
Необхідно
Перша позитивна, O(I)Rh(+)
Тромбоцитна маса
Цільна кров
Центр крові Львівський обласний центр служби крові
Львів, вул. Пекарська, 65
5-та міська клінічна лікарня, гематологічне відділення
Допомогти
Замрій Олег Ігорович

Зараз Олег пройшов другий курс хіміотерапії після загострення хвороби і у нього бластна криза. У хлопця впали показники гемоглобіну та тромбоцитів до критичного рівня.

Потрібні донори з 1+ або 1- групою крові для здачі тромбоцитів та з 1+ для здачі цільної крові.

Надія, мама: "7 років тому в сина діагностували хронічну мієлоїдну лейкемію. Тоді він пройшов 2 курси хіміотерапії, а далі лікувався вдома. Нещодавно хвороба загострилась і хімія в таблетках перестала допомагати".

Додано: 10 днів назад. Остання зміна: 4 годин назад.

Подобається те, що ми робимо?

Стань другом і меценатом проекту ДонорUA. Це дозволить нам створювати більше корисного контенту, проводити більше донорських акцій та, як наслідок, допомогати більшій кількості людей.

Підпишись на наш канал в Telegram! В каналі ми будемо публікувати цікаві факти, дописи, анонси, що пов'язані з донорством крові, сучасними трендами в медицині та інші інсайти.

Хочу здати кров. Що далі?

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.

Я не бачу контактні дані реципієнта

Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.

Чи можу здати кров реципієнту без реєстрації?

Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.

У мене інша група крові. Що робити?

Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.