Зібницька Олена Володимирівна

Цироз печінки. Кінцевий результат хронічного запального процесу в печінці, при якому у вогнищах запальних змін в її паренхімі відбувається заміщення печінкових дольок сполучною тканиною з утворенням циротичних вузлів. Це призводить до порушення численних функцій печінки (зрушення білкового обміну, дефіцит певних вітамінів, зміни у системі згортання крові тощо).

Кроводачі
Вік 57 років
Необхідно
Будь-яка
Цільна кров
Центр крові Запорізька обласна станція переливання крові
Запоріжжя, вул. Леоніда Жаботинського, 32
Запорізька обласна клінічна лікарня, відділення трансплантології та діалізу
Допомогти
Зібницька Олена  Володимирівна

Олена потребує хірургічного втручання. Операцію планують провести вкінці серпня, тому до цього часу необхідно знайти донорів з будь-якою групою крові. Зараз жінка на амбулаторному лікування, а вже ближче до проведення операції її покладуть у лікарню.

Даша, донька: "Десь 26 серпня мама лягає в лікарню і відразу на днях їй хочуть провести операцію. Але для того, щоб це було можливо, потрібно знайти багато донорів. Надіємось на вашу допомогу".

Додано: місяць назад. Остання зміна: 4 днів назад.

Подобається, що ми робимо? Хочеш підтримати ДонорUA? Перейди за цим посиланням, та стань другом і меценатом проекту:

Become a patron

Підпишись на наш канал в Telegram! В каналі ми будемо публікувати цікаві факти, дописи, анонси, що пов'язані з донорством крові, сучасними трендами в медицині та інші інсайти.

Хочу здати кров. Що далі?

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.

Я не бачу контактні дані реципієнта

Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.

Чи можу здати кров реципієнту без реєстрації?

Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.

У мене інша група крові. Що робити?

Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.