Зінченко Лідія Павлівна

Хронічна ниркова недостатність. Прогресуюче порушення функцій нирок (перш за все видільної), що виникає поступово, упродовж тривалого часу та призводить до уремічної інтоксикації (скупченню у крові азотистих шлаків).

Кроводачі
Вік 70 років
Необхідно
Будь-яка
Цільна кров
Де здати кров? Миколаївська обласна станція переливання крові
Миколаїв (Миколаївська область), пров. Радіо, 2
Місце лікування
Обласна клінічна лікарня, нефрологічне відділення
Допомогти
Зінченко  Лідія  Павлівна

Історія реципієнта

Вже 5 років Лідія перебуває на діалізі.

У жінки хронічна ниркова недостатність, тому допомога донорів потрібна регулярно.

Лідія Павлівна - самотня жінка, яка не має родичів. Зараз вкотре загострення хвороби, тому потрібні донори з будь-якою групою крові.

Додано: 13 днів назад. Остання зміна: 13 днів назад.

Відповіді на часті запитання

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.
Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.
Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.
Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.
Слідкуйте за нами у соціальних мережах