Зінченко Максим Миколайович

Гострий мієлоїдний лейкоз. Злоякісна пухлина, при якій відбувається стрімке розмноження змінених білих кров’яних клітин.

Кроводачі
Вік 44 роки
Необхідно
Будь-яка
Цільна кров
Де здати кров? Дніпропетровська обласна станція переливання крові
Дніпро, пр. Б. Хмельницького, 17
Місце лікування
Міська клінічна лікарня №4, гематологія
Допомогти
 Зінченко  Максим Миколайович

Історія реципієнта

Максим тривалий час бореться з раком крові. Зараз хвороба почала прогресувати, знову проводять хіміотерапію.

Внаслідок лікування критично знижуються життєвоважливі показники крові.

Для продовження лікування Максиму необхідні численні переливання крові.

Для Максима можна здати кров будь-якої групи.

Тетяна, дружина: "Чоловік після курсу хіміотерапії. 19 років мав діагноз хронічний мієлоїдний лейкоз. Зараз хвороба почала прогресувати. Аналізи крові поганий. Діагноз Гострий мієлоїдний лейкоз. Знову курси хіміотерапії. Потрібно багато донорів крові. Друзі та знайомі здають, але потрібно значно більше."

Додано: 18 днів назад. Остання зміна: 10 годин назад.

Відповіді на часті запитання

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.
Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.
Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.
Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.
Слідкуйте за нами у соціальних мережах