Партнерство із медичними закладами - центрами крові, станціями переливання, відділеннями трансфузіології

Проект ДонорUA розширює свої можливості і охоче запрошує до співпраці всі медичні заклади, котрі мають право робити забір крові та її компонентів. До сьогодні ми були платформою, що рекрутує донорів крові та її компонентів і пропонує їм здавати кров для зареєстрованих реципієнтів. Та все ж проблеми із управлінням запасів, логістикою та плануванням в кожному медичному закладі залишаються.

Співпраця з медичними установами - один із пріоритетних напрямків розвитку системи ДонорUA, що дозволить в синергії з ними налагодити систему управління запасами крові та її компонентів, логістику та рекрутинг донорів, що є основними і найголовнішими показниками ефективності роботи як нашого проекту, так і медичних закладів. Така співпраця надасть всім лікарням, центрам крові та іншим медичним закладам вчасно отримувати належний запас компонентів крові, планувати діяльність та контролювати необхідні важливі процеси.

Функціональні можливості кабінету центру крові

Сьогодні "Кабінет центру крові" дозволяє медичним закладам:

  1. Керувати інформацією про медичний заклад.
  2. Висвітлювати інформацію про запаси (наявні та необхідні) крові. Така інфографіка допоможе медичному закладу рекрутувати донорів та запрошувати їх здавати кров саме тоді, коли в цьому є потреба.
  3. Отримувати інформацію про статус запланованих кроводач, враховуючи важливі деталі: стать, група крові та резус фактор, дата, що дозволяє автоматично планувати роботу медичного персоналу і оцінити можливості надання допомоги лікарням чи пацієнтам.

Як і хто з нами може співпрацювати?

Медична установа (центр крові, станція переливання, відділення трансфузіології), що має право робити забір крові першочергово потребує підписання договору про співпрацю.

Просимо написати нам на  .


Завантажити типовий договір для ознайомлення:

Завантажити договір