База потреб лікарень щодо СOVID-19
Ми зібрали запити на гуманітарну допомогу закладам охорони здоров'я у зв'язку зі спалахом COVID-19.

Не всі українські лікарні готові до ситуації зі спалахом COVID-19. Тож бізнес підключився допомагати — компанії закуповують необхідне та везуть у лікарні. На жаль, часто на потреби реагують одночасно декілька компаній чи не реагує жодна. Платформа допоможе консолідувати інформацію та координувати допомогу.

Перейти до списку лікарень

Про проєкт

Перед вами — онлайн-платформа, на якій зібрана інформація про потреби українських лікарень щодо медичного обладнання та ЗІЗ для боротьби із COVID-19. Серед завдань: збір потреб лікарень, розповсюдження інформації про потреби лікарень серед соціально відповідального бізнесу і волонтерів, та координація допомоги лікарням. Проєктна команда складається з представників громадських організацій та ініціатив. Ми маємо експертну лікарську підтримку та прямий зв'язок з лікарнями.

Зараз ми працюємо у тестовому режимі та висвітлюємо потреби обраних лікарень. Після завершення тестування ми відкриємо можливість реєстрації для всіх інших.

Відповіді на часті запитання

Як зареєструвати лікарню?

Ми працюмо в пілотному режимі з обраними лікарнями. Якщо ви хочете долучитись до платформи одразу після тестового періоду, будь ласка, заповніть форму.

Де купити потрібні препарати та/чи обладнання?

Зазвичай, компанії самі знаходять необхідне та доставляють у лікарню. Якщо ви не можете знайти потрібні медикаменти, напишіть нам напишіть на aid@donor.ua і ми спробуємо знайти актуальні джерела.