ДонорUA AID Стоп коронавірус
Ми зібрали запити на гуманітарну допомогу закладам охорони здоров'я у зв'язку зі спалахом COVID-19.

Допомогти Зареєструвати лікарню

Надати благодійну допомогу

Якщо ви хочете надати фінансову допомогу, ви можете зробити це через nакі благодійні фонди: БФ "Пацієнти України" , БФ "Крила Надії", БФ "Твоя опора", БФ "Крона" або самостійно, скориставшись наступними матеріалами: COVID-19: Як знайти і організувати роботу з постачальниками і Благодійність з ознакою COVID-19: чи можна заощадити на податках.

Про проєкт

"ДонорUA AID: Стоп коронавірус" – це проект ГО «Всеукраїнська асоціація донорів України", який реалізовується за підтримки Першого Українського Міжнародного Банку.

Мета проекту – створити спільний прозорий майданчик для лікарень, постачальників, благодійних фондів та бізнесів, який дозволяє безперебійно забезпечувати медичні заклади, де лікують хворих на коронавірус, засобами індивідуального захисту та обладнанням.

Протягом тестового періоду проєкту свої потреби зареєстрували 18 медичних закладів з міста Київ, Київської та Донецької областей. Представники бізнесу закрили 8 заявок від лікарень та доставили маски, одноразові халати, безконтактні термометри та один апарат ШВЛ.

Контакти

Маєте питання? Напишіть на і ми з вами зв'яжемося.