Вітаємо в Кровопедії!

Тут ти знайдеш найповнішу інформацію про те, як готуватись до кроводач, які є протипоказання - тимчасові та абсолютні, як користуватись системою ДонорUA та іншу корисну інформацію.

Кровопедія складається з кількох розділів.

Законодавство. В цьому розділі зібрані посилання на законодавство України щодо донорства, інформація для тих, в кого місце проживання відрізняється від місця реєстрації, а також інформація про те, на які пільги може розраховувати донор крові.

Пам'ятка донора крові. В цьому розділі зібрана інформація про те, які є протипоказання (тимчасові та абсолютні) щодо донорства, як готуватись до кроводачі, скільки часу потрібно на різні процедури.

Додаткова інформація. В цьому розділі зібрана довідкова інформація про міфи щодо донорства, цікаві факти, історію донорства.

Донорство у світі. В цьому розділі ми розповідаємо про те, як працює система донорства у світі.

ДонорUA. В цьому розділі ми розповідаємо про те, як користовуватись системою ДонорUA.

Вважаєш, що певної інформації не вистачає, допущені помилки та неточності, або хочеш долучитись до написання корисних статей та матеріалів для нашого сайту?

Зв'яжись з нами!

Підпишись на наш канал в Telegram! В каналі ми будемо публікувати цікаві факти, дописи, анонси, що пов'язані з донорством крові, сучасними трендами в медицині та інші інсайти.
Кровопедія