Про проект

ДонорUA - автоматизована система рекрутингу та управління донорами крові, що розроблена з метою популяризації донорського руху в Україні. Проект створений у співпраці ВМГО "Асоціація молодих донорів України" та української ІТ-компанії DevRain. ДонорUA є незалежним проектом, він не фінансується політичними партіями і не являється офіційним державним сервісом.

Система підбору рекомендованих донорів

Ми створили необхідні алгоритми, що включають інформацію про групу крові, резус, медичний заклад, стать, тип кроводаі, область прописки, місто проживання, і інші важливі фільтри, що дозволяють підібрати для реципієнтів рекомендованих донорів, а донору пропонувати рекомендованих реципієнтів. Крім того, система при підборі враховує як постійні, так і тимчасові показники - наприклад, термін між кроводачами, хвороба, вагітність та інші.

Розумний механізм дозволяє системі бачити лише активних донорів і з ними контактувати, тому важливо відзначати в своєму кабінеті донора всі необхідні та важливі події.

Інформаційний центр та зворотний зв'язок

Інформаційний центр - це не лише прийом заявок на пошук донорів, а й кваліфікована допомога та консультація, яку часто потребують реципієнти чи донори крові.

За допомогою сервісу UserVoice, візуально відображений у нас на сайті як знак питання внизу справа, ви можете відправити нам свої побажання, пропозиції чи відгук.

Бонусна програма

В рамках проекту використовується бонусна система заохочень для донорів. За певні активності (підтверджена кроводача, запрошення друзів в проект, фінансова підтримка проекту тощо) донорам нараховуються бали, які вони можуть обміняти на подарунки від наших партнерів - квитки на події, сеанси в кіно чи театр тощо. Детальніше про бонусну програму можна дізнатись на цій сторінці.

Інтеграція з сервісами "розумного міста"

ДонорUA інтегровано в центр інформування громадян Київської міської державної адміністрації. Сервіс "Інформування киян" створено з метою покращення якості життя та добробуту в столиці. Мешканці міста відтепер мають можливість отримувати оперативну інформацію щодо подій Києва, роботи комунальних служб, в тому числі і про терміновий пошук донорів. Сервіс відправки електронних та смс-повідомлень є безкоштовним.

Також ДонорUA інтегровано в "Розумне місто" – веб-сервіс, що реалізує концепцію «Smart City» і надає інструменти для оптимізації процесів самоврядування та боротьби з корупцією. «Розумне місто» створено по принципу «мікросервісів», тому він легко підлаштовується під будь-який населений пункт.

Нагороди

ДонорUA відзначено низкою локальних та міжнародних нагород.

2017 рік

Учасник інкубаційної програми "Open Data Challenge"

2016 рік

Переможець конкурсу "Україна шукає стартапи"

2016 рік

Фіналіст Seedstars Ukraine

2016 рік

Переможець "Stockholm Startup Weekend: Social Innovation"

2016 та 2015 роки

Переможець конкурсу "Використання ІТ інструментів у діяльності ГО: рецепти успіху"

2014 рік

Переможець хакатону SocialBoost/IDCEE по соціальному підприємництву