Про проект

ДонорUA - автоматизована система рекрутингу донорів крові, основна мета якої - встановити швидкий контакт "донор - реципієнт". Проект також спрямований на координацію донорів крові та пропаганду безоплатного донорства в Україні.

Перший і вагомий поштовх до реалізації проекту ДонорUA був зроблений під час конференції IDCEE 2014, де відбувся хакатон з розробки соціальних проектів, організований Socialboost, і на якому ДонорUA став кращим проектом.

Система підбору рекомендованих донорів

Ми створили необхідні алгоритми, що включають інформацію про групу крові, резус, медичний заклад, стать, тип кроводаі, область прописки, місто проживання, і інші важливі фільтри, що дозволяють підібрати для реципієнтів рекомендованих донорів, а донору пропонувати рекомендованих реципієнтів. Крім того, система при підборі враховує як постійні, так і тимчасові показники - наприклад, термін між кроводачами, хвороба, вагітність та інші.

Розумний механізм дозволяє системі бачити лише активних донорів і з ними контактувати, тому важливо відзначати в своєму кабінеті донора всі необхідні та важливі події.

Гаряча лінія та зворотний зв'язок.

Гаряча лінія - це не лише прийом заявок на пошук донорів, а й кваліфікована допомога та консультація, яку часто потребують реципієнти чи донори крові.

За допомогою сервісу UserVoice, візуально відображений у нас на сайті як знак питання внизу справа, ви можете відправити нам свої побажання, пропозиції чи відгук.

Бонусна програма

В рамках проекту використовується бонусна система заохочень для донорів. За певні активності (підтверджена кроводача, запрошення друзів в проект, фінансова підтримка проекту тощо) донорам нараховуються бали, які вони можуть обміняти на подарунки від наших партнерів - квитки на події, сеанси в кіно чи театр тощо. Детальніше про бонусну програму можна дізнатись на цій сторінці.

Інтеграція з сервісами "розумного міста"

ДонорUA інтегровано в центр інформування громадян Київської міської державної адміністрації. Сервіс "Інформування киян" створено з метою покращення якості життя та добробуту в столиці. Мешканці міста відтепер мають можливість отримувати оперативну інформацію щодо подій Києва, роботи комунальних служб, в тому числі і про терміновий пошук донорів. Сервіс відправки електронних та смс-повідомлень є безкоштовним.

Також ДонорUA інтегровано в "Розумне місто" – веб-сервіс, що реалізує концепцію «Smart City» і надає інструменти для оптимізації процесів самоврядування та боротьби з корупцією. «Розумне місто» створено по принципу «мікросервісів», тому він легко підлаштовується під будь-який населений пункт.

2014-2017 © Асоціація молодих донорів України
Udonors – the most intelligent system for recruiting blood donors.